PREMIUM

Starostlivo premyslené

Juliana má sériu Premium už roky a je povestná bezkonkurenčnou kvalitou v porovnaní s inými hobby skleníkmi. Elegantný model bol vylepšený a vybavený množstvom funkcií.

Premium sa dodáva v troch veľkostiach: 8,8 m², 10,9 m² a 13,0 m² a v dvoch rôznych farbách: hliníková a antracitová šedá. Dvere, okná a montážne kovania oboch modelov sú práškovo lakované čiernou farbou. To dodáva skleníku osobitý charakter a krásny celkový dojem.

Juliana Premium je k dispozícii s dvoma rôznymi typmi zasklenia: 3 mm po celej dĺžke tvrdené sklo a 10 mm polykarbonátové zasklenie. To poskytuje množstvo možností na prispôsobenie a prispôsobenie skleníka individuálnym potrebám.

GARTNER

Pre ambicióznych záhradkárov

Séria Juliana Gartner prichádza s pôdorysmi 16,2 m², 18,8 m² a 21,4 m² a sú ideálnymi modelmi pre tých, ktorí chcú dostatok priestoru.

Juliana Gartner vychádza v ústrety ako nadšencom skleníkov so zelenými prstami, tak aj tým, ktorí chcú mať na záhrade nádherný vonkajší priestor.

Ak sa rozhodnete zaskliť svoj Gartner bezpečnostným sklom s hrúbkou 3 mm, ktoré je dodávané v jednotlivých tabuľkách s dlhými tabuľami, získate elegantný skleník, ktorý možno prirovnať k veľkým aj drahším oranžériám.

Ako je uvedené na piatej strane tejto brožúry, pre stavbu skleníkov platia nové pravidlá. Tieto pravidlá uľahčili výber väčšieho modelu s dostatkom priestoru na rozloženie vášho vnútorného farmára – užívajte si!

COMPACT

Malý je krásny

Nová generácia skleníkov prišla v roku 2013 predstavením nového modelu Premium a nového modelu Gartner. V roku 2014 prišiel ďalší člen tejto rodiny: nový model Compact.

Nový Compact je vyrobený v rovnakom novo vyvinutom rámovom systéme ako ostatné dva rady, takže široká škála známych praktických funkcií a nádherných detailov charakterizujúcich Premium a Gartner sú stále prítomné v modeli Compact. Skleník je dostupný s jednými stabilnými dverami a je dodávaný v dvoch rôznych farbách: hliník/čierna alebo antracitovo šedá/čierna.

Štandardom je 3 mm tvrdené bezpečnostné sklo. Juliana Compact je určená pre náročného spotrebiteľa, ktorý preferuje malý skleník, no je ochotný zaplatiť za kvalitu, dobrú funkčnosť a skvelý dizajn.

Vysoké odkvapy a celková výška poskytujú dobrý pocit z priestoru a vynikajúce pracovné podmienky.

VERANDA

Opretie skleníka o stenu

Juliana Veranda je naklonený skleník dostupný v troch veľkostiach: 4,4 m², 6,6 m² a 12,9 m², všetky dostupné vo farbách hliník/čierna a sivá/čierna.

Model Veranda je dostupný s 3 mm bezpečnostným sklom na bokoch a 10 mm perleťovo bielym polykarbonátovým presklením na streche. Dvojité stabilné dvere v prednej časti poskytujú výrazný vzhľad, ale aj široký, neobmedzený prístup do skleníka, ktorého vysoká výška poskytuje vynikajúci pocit priestoru.

Súčasťou je bočné okno na zabezpečenie potrebného vetrania. Aj tu je použitých niekoľko funkcií, ktoré nájdeme v iných modeloch Juliana. Patrí medzi ne veľký žľab s otočnou klapkou pre ľahké odstraňovanie lístia a nečistôt a 40 mm zvodová rúra s veľkoobjemovou kapacitou.

Ak sa skleník opiera o stenu domu, oba budú cez deň vyhrievané slnkom. V noci stena vyžaruje teplo do skleníka, vďaka čomu je to dobré miesto na prezimovanie vašich rastlín.

ORANGERI

Rastúca myseľ

Juliana Orangeri poskytuje jedinečný priestor vo vašej záhrade, ktorý možno využiť ako tradičný skleník, ale aj ako miesto na oddych, kde si môžete užívať pobyt vonku aj za nepriaznivého počasia.
Vzduch a vône z rastlín poskytujú pohodu a obnovenú energiu. Svoje orangeri si môžete vybaviť stolmi a stoličkami a stále vám zostane dostatok miesta pre uspokojivú pracovnú plochu, keď sa budete hrabať v rastlinách.

Juliana Orangeri je k dispozícii v šedo/čiernej farbe a dodáva sa s 3 mm bezpečnostným sklom. Čierna oceľová základňa s práškovým nástrekom je k dispozícii ako extra akvizícia, ktorá uľahčuje inštaláciu skleníka.

OASE

Zber tekvice, uhoriek a duševnej energie

Juliana Oase je pre tých, ktorí hľadajú jedinečnú záhradnú izbu s vysokým stropom. Poskytuje priestor na rozvinutie, priestor pre kreativitu a možnosť experimentovania s bylinkami v kvetináčoch alebo so strapcami hrozna. Vyberte si melóny, citróny a kivi a vytvorte si príjemnú atmosféru alebo svoj vlastný priestor na zamyslenie.

Obloha je limitom v tejto oáze presakujúcej atmosférou. V Juliana Oase sa estetika a funkčnosť zbližujú v dokonalej harmónii a budú plniť vaše záhradnícke sny v nasledujúcich rokoch. Nechajte svoju dušu zakoreniť a vychutnajte si svoju začínajúcu zeleninu.

GRAND OASE

Predĺžte si sezónu

Juliana Grand Oase je ideálny skleník, ak chcete svoj skleník používať na pestovanie aj relaxáciu.

S dverami namontovanými na boku skleníka a výškou odkvapu takmer 2 metre je Grand Oase ideálny na organizovanie záhradných večierkov pre rodinu a priateľov.

BALCONY

Určené pre mestské záhradníctve

Predstavujeme sériu Juliana Urban, ktorá je ideálna pre mestské záhradníctvo. Teraz môžete ťažko nájsť zeleninu a bylinky priamo na vašom balkóne alebo dvore. So sériou Urban budete mať možnosť venovať sa svojim záhradníckym záujmom a cvičiť svoje zelené prsty aj bez veľkej záhrady. Juliana Urban sa perfektne hodí na váš balkón, terasu, k stene alebo do mestskej záhrady.

Bez ohľadu na to, kam ho umiestnite, budete môcť pokračovať v pestovaní vlastných bylín a korenín a zároveň nájsť radosť.

Dve odnímateľné police na rastliny vám umožnia vziať si bylinky priamo do kuchyne alebo na jedálenský stôl.

VERTICAL

CITY GREENHOUSE

© Copyright 2023 SCHETELIG CE s.r.o. - Všetky práva vyhradené

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor