• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • Môj profil

JULIANA LEAN-TO

Anthracit / čierny

Hliník / čierny

Pripevnite skleník k stene


Juliana Lean-to je nový produkt z roku 2015, ktorý sa uvádza na trh v troch veľkostiach: 4,4 m², 6,6 m² a 12,9 m² a bude k dispozícii vo farbách hliník / čierna a sivá / čierna.

Rada je k dispozícii s 3 mm bezpečnostným sklom pre bočné strany a 10 mm perleťovo bielym polykarbonátovým zasklením pre strechu. Dvojité stabilné dvere vpredu poskytujú výrazný vzhľad, ale tiež široký a ničím nerušený prístup do skleníka, ktorého vysoká výška poskytuje vynikajúci pocit priestoru.

Súčasťou je aj novo vyvinuté bočné okno, ktoré zaisťuje potrebné vetranie. Využíva sa tu aj množstvo dobrých funkcií nájdených v iných modeloch Juliana. Zahŕňajú veľký žľab s výklopnou klapkou pre ľahké odstránenie lístia a nečistôt a 40 mm zvodovú rúru s jej veľkým objemom.

Ak sa skleník opiera o stenu domu, oba budú cez deň ohrievané slnkom. V noci stena vyžaruje teplo do skleníka, vďaka čomu je vašim rastlinám dobrým miestom na zimovanie.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.