• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • Môj profil

GRAND OASIS

Anthracit / čierny

Hliník / čierny

Juliana Grand Oasis je ideálnou voľbou pre záhradníkov s veľkými plánmi. Má veľa priestoru pre pestovateľské projekty celej rodiny, ako aj priestor na relax, zábavu a výhľad do záhrady. V Grand Oasis sa dvojité dvere nachádza na dlhej strane skleníka a vytvára tak vzdušný pocit a ľahký prístup vďaka nízkemu prahu. Boky sú vysoké takmer dva metre a spolu so strešnou konštrukciou v tvare pyramídy skleník ponúka dostatok priestoru. Môžete ľahko rozdeliť priestor kultiváciou na jednej strane a sedenie v druhej a mať ľahký prístup k obom. Grand Oasis je ideálnym miestom pre aktívnu rodinu.

SNÍVANIE O SKLENÍKU…

V každej záhrade je sen o skleníku iný a jedinečný. Každý záhradník má ten svoj s vlastnými nápadmi a potrebami. Snívate o skleníku plnom zeleniny, byliniek a farebných kvetov? Alebo jedinečný vonkajší priestor na relaxáciu a stretnutia alebo tiché miesto na rozmýšľanie? S Juliana Grand Oasis vo vašej záhrade je miesto pre všetko. Predĺžte si ročné obdobia. Na začiatku jari stačí iba pár slnečných lúčov na to, aby sa zo skleníka stalo teplé útočisko. Počas leta môže byť skleník dokonalý na neskoré večerné posedenia, aj keď padá rosa. A keď koncom leta keď slnko stratí svoju silu, môžete sezónu predĺžiť až do jesene a majte nádherné dni v skleníku. V priestrannom Juliana Grand Oasis je priestor pre tvoje sny.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.