• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • Môj profil

Modely

JULIANA

V spolupráci s jedným z najväčších výrobcov malých skleníkov v Európe, s 50 ročnými skúsenosťami, ponúkame to najlepšie, čo dnes na trhu nájdete. Garantovane. Na skleníky poskytujeme 12 ročnú písomnú záruku. Dánska precíznosť, dánska kvalita spracovania, a škandinávsky dizajn pre náročných klientov. Aj pre tých najnáročnejších. Skleníky ponúkame s možnosťou dodávky vrátane montáže na kľúč.

HALLS 

Britský výrobca s tradíciou od 1936, bola vôbec prvou spoločnosťou na svete, ktorá takýto skleník ponúkla ako komerčný produkt. Státisíce predaných skleníkov s krásnym dizajnom, s kvalitným spracovaním zo silných profilov stoja dlhé desaťročia v záhradách po celom svete. Ponúkame ich v zaujímavých cenových reláciách. Ak ste už niekedy skladali nábytok od známej švédskej značky, ani postaviť tento skleník Vám nebude robiť problém.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.