• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • My profile

O nás

Snívate o vlastnom skleníku?

Nie je nič lepšie ako zbierať plody svojej práce, čo v prípade skleníkov môžeme brať doslovne. Vaše vlastné domáce paradajky, uhorky, chilli papričky a bylinky jednoducho chutia lepšie ako tie, ktoré kúpite v supermarkete. Okrem toho si môžete byť istí, že neboli striekané pesticídmi alebo pestované v neznámych podmienkach niekde ďaleko vo svete. Vaša úroda je vaša vlastná – z vašej farmičky na váš tanier. Pri výbere skleníka treba starostlivo zvážiť, na čo chcete skleník využívať. Vo Vašej záhrade nájdete dostatok priestoru pre skleník, ale nikdy nebude mať dosť miesta vo svojom skleníku. Myslite na to pri výbere vhodného rozmeru. 

Skleniky.Sk – distribútor HALLS skleníkov na Slovensku, v Česku a Maďarsku.

Písal sa rok 2005, kedy sme postavili na slovensku prvý štvorcový meter z velikánskeho 4-hektárového fóliovníka. Odvtedy sme tých štvorcových metrov postavili už vyše 500.000. Skleníkov aj fólivníkov, od pár sto metrových až po niekoľko hektárové „superfarmy“. 

Ako sme sa dostali k malým skleníkom 

Máme za sebou 16 rokov skúseností s tým najlepším, čo „skleníkový svet“ ponúka. Pracujeme s najprísnejšími normami, so špičkovou kvalitou materiálov a v neposlednom rade s tými najlepšími subdodávateľmi. Vždy sme však robili veľké projekty, a chýbala alternatíva pre malých ale náročných pestovateľov. Až v roku 2020 sme sa postupne dopracovali k riešeniu, a dnes vám môžeme ponúknuť to najlepšie, čo na našom trhu nájdete, v kvalite, v stabilite, v spoľahlivosti a nadčasovosti dizajnu, skleníky JULIANA a HALLS. 

Kto sú naši klienti a čo ponúkame

Klienti, ktorí v prvom rade kladú dôraz na kvalitu a krásny dizajn. Vieme, že chcete investovať do skleníka preto, aby vám slúžil dlhé roky. Možno k nám prichádzate práve po zlej skúsenosti s predošlým skleníkom. V rámci konceptu sú skleníky rozdelené do dvoch produktových skupín – HALLS a JULIANA. Prinášame vám silné spojenectvo našej skleníkárskej histórie s tými najlepšími  hráčmi na trhu: 

Skleníky JULIANA - v spolupráci s najväčším výrobcov malých skleníkov v európe s 50 ročnými skúsenosťami, ponúkame to najlepšie, čo dnes na trhu nájdete. Garantovane. Na konštrukciu skleníkov poskytujeme 12 ročnú písomnú záruku. Dánska precíznosť, dánska kvalita spracovania, a krásny škandinávsky dizajn aj pre najnáročnejších klientov. Skleníky ponúkame s možnosťou dodávky vrátane montáže na kľúč.

Skleníky HALLS - britský výrobca s tradíciou od 1936, bola vôbec prvou spoločnosťou na svete, ktorá takýto skleník ponúkla na trhu. Státisíce predaných skleníkov s krásnym dizajnom, s kvalitným spracovaním zo silných profilov stoja dlhé desaťročia v záhradách po celom svete. A teraz môžu stáť už aj vo vašej záhrade. Ponúkame ich v zaujímavých cenových reláciách, ktoré oslovia aj širšiu klientelu. 

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.