• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    +421 915 832 310
    Po - Pia: 8:00 - 16:30
  • My profile

Halls

HALLS

Spoločnosť halls greenhouses bola založená vo veľkej británii v roku 1934. Spočiatku boli skleníky vyrábané z dreva, neskôr však spoločnosť halls začala používať nový materiál, hliník, kedy spoločnosť ako prvá začala hromadne vyrábať skleníky pre súkromných zákazníkov. Preto je halls traditional súčasťou slávnej anglickej záhradníckej tradície. Modely boli mnohokrát kopírované rôznymi firmami. Nie je sa čo čudovať, pretože skleníkmi halls traditional získate hodnotu za prijateľnú cenu. Viac ako osemdesiat rokov skúseností a vývoja produktov zaväzuje, originál jednoznačne odporúčame. Väčšina halls traditional ponúkame v striebornom hliníku alebo v práškovanej farbe. Pre väčšinu modelov si môžete zvoliť tradičné delené opláštenie z tabuľového skla alebo polykarbonátu. Niektoré modely sú k dispozícii výhradne s tvrdeným bezpečnostným sklom. Sklo vo všetkých modeloch je široké 60 cm - ide o mieru, ktorá je v súlade s tradíciou.

Výrobky boli vyvíjané niekoľko rokov. Spôsoby montáže skla sa líšia od modelu k modelu. Od pružinových a prídržných svoriek po zasklievacie kryty v novších modeloch. Vývoj tejto klasickej rady prebieha dodnes. Halls traditional je pre tých, ktorí uprednostňujú tradičný skleník na záhrade, kde je najdôležitejšia jednoduchosť alebo svojpomocná montáž. Bezpečná voľba a ideálne riešenie pre začínajúcich alebo skúsených záhradníkov.

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.